НАГРАДА ЗА НАЙ-МАЛЪК УЧАСТНИК В XI-ти ФФ “Рила ни гледа 2021”, Дупница

Саня Вл. Христова, родена на 01.07.2015г. от ФГ „Надежда”

при Военен клуб – Благоевград

Ръководител: Надежда Стоицова

НАГРАДА ЗА НАЙ-ВЪЗРАСТЕН УЧАСТНИК В XI-ти ФФ “Рила ни гледа 2021”, Дупница

Македонка Тунева, родена през 1932г. от ЖПГ

при НЧ „Отец Паисий 1928“, с. Старчево, общ. Петрич

Ръководител: Костадин Гулев

ТАНЦОВИ СЪСТАВИ – I-ва възрастова група

III-то място

ФТФ „ВЕНЕТИ” при Народно читалище „Рила – 1898”, гр,Долна баня

Ръководител: Николай Георгиев Ибришимов

II-ро място

ФФ „ПОЛЯНЦИ“ при НЧ „Отец Паисий 1905“, гр.Полски Тръмбеш 

Ръководител: Мариана Димитрова Малчева

I-во място

ПРЕДСТАВИТЕЛЕН ТАНЦОВ СЪСТАВ ,,ЧУДЕСИЯ’’, гр. Пазарджик

Ръководители: Таня Димитрова и Димитър Димитров

ВОКАЛНИ ГРУПИ – I-ва възрастова група

III-то място

ДЮФГ при НЧ”Пробуда 1927”, с. Самораново, общ. Дупница 

Ръководител: Силвия Гергинова

II-ро място

ДВГ “РИЛСКИ ЗВЪНЧЕТА” гр. Рила 

Ръководител: Емилия Нечева

I-во място

ФГ „НАДЕЖДА” при Военен клуб – Благоевград 

Ръководител: Надежда Стоицова

СОЛИСТИ – I-ва възрастова група

КАТЕГОРИЯ САМОДЕЙЦИ:

III-то място

Мейси Георгиева Георгиева при НЧ ”Пробуда 1927”, с. Самораново

Ръководител: Силвия Гергинова

II-ро място

Габриела Георгиева Аврамова при НЧ „Възраждане 1927”, с. Копривлен, общ.Хаджидимово 

Ръководител: Петър Аврамов

I-во място

Емили Кирилова Виячева при НЧ”Пробуда 1927”, с. Самораново

Ръководител: Силвия Гергинова

КАТЕГОРИЯ УЧИЛИЩА ПО ИЗКУСТВАТА

III-то място

Габриела Цветославова Георгиева , СУ „Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Пордим Ръководител: Борислава Симеонова

II-ро място

Александра Драгомирова Георгиева, СУ „Св.св.Кирил и Методий”, гр. Пордим Ръководител: Борислава Симеонова

I-во място

Емил Миленов Младенов, СУ „Св.св.Кирил и Методий”, гр. Пордим

Ръководител: Християн Ангелов

НАГРАДА НА СПОНСОРИТЕ НА XI-ти ФФ “Рила ни гледа 2021”, Дупница 

ЖФГ при НЧ „Пробуда – 1916“, с. Мало село, общ. Бобов дол 

Ръководител: Венцислава Петрова

ЗЛАТЕН МЕДАЛ И НАГРАДА НА МЕДИЙНИТЕ ПАРТНЬОРИ НА XI-ти ФФ “Рила ни гледа 2021”, Дупница 

МФГ ‘РУСАЛИИ“ при  НЧ„Самообразование 1928“ с. Бачево,общ.Разлог

Ръководител: Димитър  Ганджов

ТАНЦОВИ СЪСТАВИ – II-ра възрастова група

БРОНЗОВ МЕДАЛ 

ТФ “ОГНЕНИ РИТМИ”, гр. Ботевград

Ръководител: Костадин Банов

III-то място

ФФ „ПОЛЯНЦИ“ при НЧ „Отец Паисий 1905“, гр.Полски Тръмбеш

Ръководител: Мариана Димитрова Малчева

II-ро място:

Ансамбъл „МАКЕДОНЦИ“ при НЧ „Гоце Делчев“ 1939г.,гр.Сандански

Ръководител: Иван Занчев

I-во място

ТС „ПОРДИМ” при СУ”Св. Св. Кирил и Методий”, гр.Пордим

Ръководител: Даниела Янкова Желязкова-Цолова

ВОКАЛНИ ГРУПИ – II-ра възрастова група

II-ро място

ВОКАЛНО ТРИО „ПОРДИМ”, СУ ”Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Пордим, Ръководител:Борислава Симеонова

I-во място

ВГ при СУ „Св.Св. Кирил и Методий”, гр.Пордим

Ръководител:Борислава Симеонова

СОЛИСТИ – II-ва възрастова група

КАТЕГОРИЯ САМОДЕЙЦИ

II-ро място

ДУЕТ „КРАЙНИЧАНКА“ при НЧ „Развитие 1910“ с. Крайници

Ръководител: Ивайло Фильов

I-во място

Мария Иванова при НЧ „Виделина 1932”, с.Широки дол, общ. Самоков

Ръководител: Сорина Богомилова

КАТЕГОРИЯ УЧИЛИЩА ПО ИЗКУСТВАТА

III-то място

Константина Нинова Кирилова, СУ „Св.св.Кирил и Методий”, гр. Пордим

Ръководител: Борислава Симеонова

II-ро място

Ана-Мария Илианова Атанасова, СУ „Св.св.Кирил и Методий”, гр. Пордим

Ръководител: Борислава Симеонова

I-во място

Виолина Венциславова Бисерова, СУ „Св.св.Кирил и Методий”, гр. Пордим

Ръководител: Борислава Симеонова

НАГРАДА НА CIOFF-БЪЛГАРИЯ В XI-ти ФФ “Рила ни гледа 2021”, Дупница 

ТС “ЗОРА“ при “ЗОРА 2017“ ЕООД , гр, Перник

Ръководител: Пламен Василев Маринов  

ТАНЦОВИ СЪСТАВИ – III-та възрастова група

ЗЛАТЕН МЕДАЛ

ТС „РИЛСКА САМОДИВА“ при НЧ „Самообразование 1928“, с.Бачево, общ, Разлог

Ръководител: Ивайло Стоянчев

III-то място: 

ТФ „БЪЛГАРСКИ ОГЪН“, Сдружение „Български огън“, гр.София

Ръководител: Елена Бачева

II-ро място

ПФА „БЪЛГАРАНИ“, Сдружение „БЪЛГАРАНИ“, гр. София

Ръководител: Владимир Недев

I-во място

АНСАМБЪЛ ЗА НАРОДНИ ТАНЦИ И ПЕСНИ „ФОЛКЛОРИКА“ при „ФОЛКЛОРИКА“ ЕООД, гр. София 

Ръководители: Евелина Павлова, Георги Павлов и Мариана Зафирова

ВОКАЛНИ ГРУПИ – III-та възрастова група

Сребърен медал

МПГ „АЙДАРА“ при НЧ“Арсени Костенцев 1980“с. Изгрев

III-то място

ЖФГ „ДЕТЕЛИНИ“ при НЧ „Самообразование 1928“. с. Бачево, общ.Разлог

Ръководител: Красимира Стоянчева

III-то място

МФГ при НЧ „Никола Вапцаров 2005”, с.Струма, общ. Сандански

Ръководител: Живко Смилянски

II-ро място

МФГ „ОГРАЖДЕНСКИ ГЛАСОВЕ” при  НЧ „Д-р Петър Берон 2008”, с.Лебница, общ.Сандански

Ръководител: Калина Стаменова

I-во място

ЖФГ „ОГРАЖДЕНСКИ ГЛАСОВЕ” при НЧ „Д-р Петър Берон 2008” , с.Лебница, общ.Сандански

Ръководител: Калина Стаменова

СОЛИСТИ – III-та възрастова група

III-то място

Величка Борисова Андреева при Пенсионерски клуб „Никола Вучков“, гр. Перник

II-ро място

Костадин Петров Гулев при Народно читалище „Отец Паисий 1928“, с. Старчево, общ. Петрич

I-во място

Лефтерка Любомирова Станоева при Клуб на инвалидите, гр. Перник

НАГРАДА ЗА НАЙ-АРТИСТИЧНА ГРУПА В XI-ти ФФ “Рила ни гледа 2021”, Дупница

ГНХ „СТАР МЕРАК“, гр,Сандански

Ръководител: Вяра Дончева

НАГРАДА ЗА НАЙ-АТРАКТИВНА ГРУПА В XI-ти ФФ “Рила ни гледа 2021”, Дупница

ОБРАЗЦОВ ТАНЦОВ СЪСТАВ ”ЕВЕЛКИ ОЙ ЮНДЖУЛАР“, гр.Комрат, АТО Гагаузия, Република Молдова 

Ръководител: Илия Минчогло

Хореограф-постановчик: Соня Бекирска

ГРУПИ ПО НАРОДНИ ХОРА

КАТЕГОРИЯ АВТЕНТИЧНИ ХОРА

III-то място:

ТФ „БЪЛГАРСКИ ОГЪН“, гр.София

Ръководител: Елена Бачева

II-ро място

ГРУПА ЗА НАРОДНИ ХОРА ”ТРАКИЯ” при НЧ „Христо Ботев -1902”, гр. Димитровград

Ръководител: Ирина Костадинова – Николова

I-во място: 

ТК „ГАБРА“ при НЧ “Стоян Богданлийски 1931”, с.Габра, обл.София

Ръководител: Боряна Стоева

КАТЕГОРИЯ ОБРАБОТЕНИ ХОРА

III-то място: 

ТГ „ВЪЗРАЖДАНЕ” при НЧ „Възраждане 2016”, с. Продановци, общ.Самоков 

Ръководител: Теменужка Кoвачка

II-ро място: 

ТК „НАСТРОЕНИЕ“ при НЧ „Поука – 1908“ ,с. Черногорово, общ.Димитровград

Ръководител Димитър Димитров

I-во място: 

ТС “ЗОРА“ при “ЗОРА 2017“ ЕООД  , гр,Перник

Ръководител: Пламен Василев Маринов 

КАТЕГОРИЯ ТАНЦИ

III-то място: 

ГРУПА ЗА НАРОДНИ ХОРА ”ТРАКИЯ” при НЧ „Христо Ботев -1902”, гр. Димитровград, 

Ръководител: Ирина Костадинова – Николова

II-ро място:

ТК “ХОРО-Н“, „ПРЕСЛАВА ГРУП“ ООД, гр.Ботевград

Ръководител: Нина Велева

I-во място

ТС „АЙДАРА“ при НЧ“Арсени Костенцев1980“с. Изгрев

Ръководител: Милен Димитров

ГРАН ПРИ

НАГРАДА НА КМЕТА НА ОБЩИНА ДУПНИЦА

Инж. Методи Чимев: 

ПРЕДСТАВИТЕЛЕН ТАНЦОВ СЪСТАВ ,,ЧУДЕСИЯ’’ 

при Младежки дом, гр. Пазарджик, 

Ръководители: Таня Димитрова и Димитър Димитров

Print Friendly, PDF & Email