КРАСИРАНЕ

ІІ-РИ НАЦИОНАЛЕН ФЕСТИВАЛ

НА ОБРАБОТЕНИТЕ НАРОДНИ ХОРА

„РИЛА НИ ГЛЕДА” 2011

І. Цялостно представяне

  1. Танцов клуб „Бели брези”, гр. София с ръководител Миглена Корунова и Станислав Корунов

  1. Фолклорна формация „Мегдана” гр. Благоевград с ръководители Мая и Владислав Джибарови

  1. Сдружение „Хоро” гр. Перник с ръководител Митко Михалков

ІІ. Най-добра обработка

  1. Dance Center Vlahov гр.Благоевград с ръководител Мартин Влахов

  1. Клуб „Елица” гр. Пазарджик с ръководители Маргарита Караджова и Христо Христов

  1. Клуб „Дивля” гр. София с ръководител Димо Славчев

ІІІ. Най-оригинално автентично хоро

  1. Танцов клуб „Траке” гр. Стамболийски, с ръководител Жата Иванова

  1. Танцов състав при Народно читалище „Просвета 1920”с.Слатино с ръководител Гергана Грозданова

  1. Ансамбъл „Рила” с. Бистрица, с ръководител Кирил Амбарков

  2.  Фолклорен клуб „Луди млади” гр. Полски Тръмбеш с ръководител Мариана Стефанова

Поощрителни награди:

  • FOLK DANCE ,,SAMODIVA”–гр.Бобов дол с ръководители Бойко и Александър Седевчови

  • Танцов състав при Народно читалище „Лоза 1870” с ръководител Мирослав Георгиев

  • „Македонки” състав при НЧ”Просвета” с.Марикостиново с ръководители Таня Терзиева и Таня Алексиева

    1. Сдружение „Хоро” гр. Перник с ръководител Митко Михалков

      „Лира денс” гр. София с ръководител Лорета ДимитроваКРАСИРАНЕ  ІІ-РИ НАЦИОНАЛЕН ФЕСТИВАЛ

      НА ОБРАБОТЕНИТЕ НАРОДНИ ХОРА

      „РИЛА НИ ГЛЕДА” 2011

      І. Цялостно представяне

      1. Танцов клуб „Бели брези”, гр. София с ръководител Миглена Корунова и Станислав Корунов

      1. Фолклорна формация „Мегдана” гр. Благоевград с ръководители Мая и Владислав Джибарови

       ІІ. Най-добра обработка

    1. Dance Center Vlahov гр.Благоевград с ръководител Мартин Влахов

    1. Клуб „Елица” гр. Пазарджик с ръководители Маргарита Караджова и Христо Христов

    1. Клуб „Дивля” гр. София с ръководител Димо Славчев

     

    ІІІ. Най-оригинално автентично хоро

     

    1. Танцов клуб „Траке” гр. Стамболийски, с ръководител Жата Иванова

    1. Танцов състав при Народно читалище „Просвета 1920”с.Слатино с ръководител Гергана Грозданова

    1. Ансамбъл „Рила” с. Бистрица, с ръководител Кирил Амбарков

    3.Фолклорен клуб „Луди млади” гр. Полски Тръмбеш с ръководител Мариана Стефанова

    Поощрителни награди:

     

    • FOLK DANCE ,,SAMODIVA”гр.Бобов дол с ръководители Бойко и Александър Седевчови

    • Танцов състав при Народно читалище „Лоза 1870” с ръководител Мирослав Георгиев

    • „Македонки” състав при НЧ”Просвета” с.Марикостиново с ръководители Таня Терзиева и Таня Алексиева

    • „Лира денс” гр. София с ръководител Лорета Димитрова

Музика

Print Friendly, PDF & Email